1. kolo: SK Stehelčeves - SK Běleč 0:2

21.08.2010

Nepříjemný soupeř nás čekal na úvod nového soutěžního ročníku. Běleč měla výborné jaro, ale po zdařilé přípravě (dvě vítězství a dvě těsné prohry s účastníky OP) jsme věřili v úspěch. Ovšem opět se potvrdilo, že po zdařilé generálce přichází špatná premiéra.

Do první šance utkání se sice dostal v útoku hrající Keller, pak však převzal otěže zápasu soupeř a Chrustek se měl co ohánět. Vyznamenal se v 18´ - po rohu zlikvidoval dvě těžké střely, první z bezprostřední vzdálenosti. Ve 20´ již přišla pohroma. Pochybné přihrávce na půlce přišla rychlá přihrávka za obranu a útočník hostů nadvakrát Chrustka překonal - 0:1

I nadále byl soupeř lepší a hlavně mnohem nebezpečnější před brankou. Jen díky Chrustkovi se vedení soupeře nezvýšilo. Hlavně ve 25´ náš brankář napravil drobné zaváhání při obdržené brance.

Teprve po půlhodině hry jsme se probudili také my . Hezkou kombinací jsme přenesli hru přes celé hřiště a Pavel D. přesnou přihrávkou vyslal Kellera do jeho druhé šance. Střela jen těsně minula branku. Největší naší šanci utkání spálil Keller ve 43´. Po rychlém protiútoku zatáhl Stehlík až k brankové čáře a zpětnou přihrávku mu posadil míč na hlavu. Usměrněný míč do protipohybu brankáře lízal tyč soupeřovy branky.

Druhý poločas jsme začali podstatně lépe než první a soupeře jsme dlouhé minuty nepustili před naši bránu, ovšem tlak to byl značně jalový a až na několik vyjímek jsme si nevytvořili pořádnou šanci, o zakončení nemluvě. V 55´ ani napočtvrté nepřekonal dobře vyběhnuvšího brankáře Keller, Střela Tučka z 25m v 64´ mířila nad a v 78´ Stehlík v hodně nadějné pozici hlavičkoval vedle. A tak když hosté v 80´ dotlačili po rohu míč do naší branky podruhé, bylo o utkání rozhodnuto. Zkorigovat mohl těsně před koncem Rejdík hezkou střelou z první, ani on však branku netrefil.

Sestava: Chrustek - Kořínek T. - Kořínek M., Rejdík, Poláček - Stehlík, Tuček, Pavel Donoval, Havlát - Keller, Petr Donoval

Střídání: 66´ Táborský (zraněný Chrustek)