Blog

Letošní rok byl ve znamení oslav výročí našeho klubu, o kterém jsme vás již na stránkách informovali. Jarní část sezóny jsme věnovali hlavně přípravám na tyto oslavy a realizaci naplánovaných projektů jsme proto přesunuli na podzim. Naším plánem bylo dokončit malé hřiště a vybudovat nové dětské hřiště, protože stávající již nevyhovovalo...

Už od roku 2009 stojí v čele SK Stehelčeves jako předseda Vratislav Kaválek. A právě pod jeho vedením vstoupí klub do druhé stovky svého fungování. První muž SK je šťastný hlavně při pohledu na spoustu dětí, které tady fotbal hrají, ale vidí také negativa. O tom všem na prahu oslavy stých narozenin SK hovořil.

Dar do tomboly

05.06.2022

Vážení přátelé, už jen tři týdny a je tu oslava našeho kulatého výročí. Součástí programu je také tombola, tradiční pro naše společenské akce.

Skvěle hrál jeho táta Zdeněk, fotbalový srdcař přezdívaný Menotti podle slavného argentinského fešáka a kouče mistrů světa. A do fotbalu se jako kluk zamiloval také Luděk Podraský. Většinu své aktivní kariéry sice musel odehrát u sousedů ve Dřetovicích, o to víc pak doma přiložil ruku k dílu na poli funkcionářském. Klubu šéfoval dlouhých osmnáct...

Co nás čeká

04.02.2022

Bohužel musím začít špatnou zprávou. Vzhledem k epidemiologické situaci se výbor rozhodl zrušit ples v původně pláno-vaném termínu. Vládní nařízení nám to sice přímo neukládá, podmínky pro uskutečnění akce by však z plesu udělaly prodělečnou záležitost. Rozhodli jsme se proto přeložit ples na hodně nezvyklou dobu - na 1.10. 2022.
Naštěstí nám...

Konec roku je vždy časem bilancování, zvláště pokud se jedná
o rok úspěšný.
Ten minulý sice nezačal pro amatérský sport vůbec dobře, kvůli coronavirovým opatřením byla jarní část soutěže zrušena, takže jsme s obavou očekávali, kolik dětí, ale i dospělých se ke sportu vrátí.