12. kolo: SK Stehelčeves - SK Buštěhrad 1:4

06.11.2010

Hodně si náš tým věřil proti Buštěhradu, který jsme v přípravě porazili vysoko 8:1, a to i navzdory tomu, že Buštěhradští mají v letošním roce fazónu. Obě mužstva začala opatrně, jakoby očekávaly, s čím vyrukuje soupeř. A první odkryli karty hosté v 17.´. Rychlonohý útočník bez problémů oběhl Poláčka a jeho střela jen těsně minula branku. Naše velká šance přišla ve 28.´Tuček vyslal Petra D. a naběhl si na zpětnou přihrávku, avšak prudkou střelou netrefil branku.

Nadále se hrálo spíše ve středu hřiště a při vyrovnané hře se soupeř snažil nebezpečnými střelami z dálky, zatímco naši přehrávali hosty kombinací, která však ve finále vázla. Hodně nešťastná byla pro nás 34.´ Obloučkem kopnutý rohový kop sfoukl prudký vítr za záda nepřipraveného Chrustka, který pohledem pouze kontroloval - 0:1.

Zbytek poločasu nás v pohodě hrající Buštěhrad přitlačil a po šanci ve 42.´ ( autové vhazování prodlužoval útočník hlavou vedle) zvýšili ve 43.´ na 0:2. TK z půlky propadl obranou na malé vápno, kde číhal neobsazený hráč hostů.

I přes nepříznivý stav jsme šli na hřiště s odhodláním něco se zápasem udělat. Ovšem hned v 48.´ jsme po další chybě obrany inkasovali potřetí a v podstatě bylo po zápase. A bylo ještě hůře. Hodně nervózní Chrustek se místo hry věnoval spíše hodně peprným diskuzím se spoluhráči a na jeho výkonu to bylo znát. V 60.´ nevyběhl na centr do malého vápna a zabíhající útočník orazítkoval tyč a v 67.´ se další centr snažil vyboxovat. Míč netrefil a tak hosté pohodlně skórovali počtvrté.

Vzhledem k vyrovnané hře v poli vypadal výsledek hrozivě a možná i nespravedlivě a protože naši hráči nebyli schopni vepředu něco vymyslet, slitovali se kamarádi z Buštěhradu a v 71.´ zkorigovali vlastním gólem po našem TK. V závěru utkání jsme si konečně vytvořili pořádnou akci. Petr D. si popotáhl pěkný Stehlíkův pas před branku a přihrál na volného Trníka. Ten však trefil jen brankáře.