23. kolo: Čechie Velká Dobrá "B" - SK Stehelčeves 6:1

29.05.2011

Utkání s rezervou Čechie Velké Dobré posilněné hráči s Áčka připomínalo od začátku až do konce hru kočky s myší také díky naší prořídlé sestavě. Do hry od začátku nastoupili Petlán a Dlouhý a bohužel ani jeden neodvedl dobrý výkon. Dlouhému útok vůbec nesvědčí a s Petlánem si jeho protějšek dělal prakticky co chtěl. Paradoxem je, že oba jmenovaní jako jediní se dostali do šance a byli blízko ke skórování.

Naši sice vstoupili do utkání aktivně, ale domácí nás umravnili hned po 13.min. po rychlém protiútoku, kdy propadl právě Petlán a domácí přečíslení využili ke skórování. Tento výsledek jsme drželi díky výbornému výkonu Táborského téměř celý poločas a dokonce jsme mohli i vyrovnat. V 19.min. se po chybě domácí obrany dostal k míči Dlouhý, prostrčil míč pod brankářem, pak si ho ale přeskakujíc brankáře ukopl patou. Jinak se hrálo pouze na naší polovině, na 2:0 zvýšili doberští po množství šancí až ve 42.min. Po souboji s T.Kořínkem v malém vápně zůstal otřesený útočník ležet, naše obrana přestala hrát, nikoli však soupeř.

Hned v úvodu druhého poločasu, který jsme taktéž začali aktivněji než soupeř, měl svou již zmiňovanou šanci Petlán . Jeho střela snad ze 30.m se plácala mezi břevnem a rukama brankáře. Pak však již opět úřadovali domácí a svou snahu korunovali dalšími brankami. Na 3:0 zvýšili v 60.min opět po propadu Petlána z rychlého protiútoku a o 6 min. zvýšili na 4:0. Čestného úspěchu jsme dosáhli v 81. z PK Poláčka za stažení T.Kořínka

Svou premiéru mezi dospělými si odbyl sedmnáctiletý brankář Lukáč. A nebyla to zrovna šťastná premiéra. Na míč si sáhl dvakrát, vždy když ho lovil ze sítě za jeho zády, čímž upravili domácí na konečných 6:1. Dlužno podotknout, že mu jeho roli obránci neulehčili ani náhodou.

Sestava: Táborský - T.Kořínek - M.Kořínek, Keller, Poláček - Petlán, Pavel D., Stehlík, Havlát - Dlouhý