24. kolo: SK Stehelčeves - Sokol Hrdlív "B" 12:1

02.06.2012

Po vítězství v Lidicích nám k vysněnému postupu chybí již jen tři krůčky. Bývá to však tak, že ty mohou být nejtěžší. První překážkou byla hrdlívská rezerva, která nás na podzim posílena áčkaři dost potrápila. Při jejich souběhu však neměl být tento krůček nepřekonatelný.

Hosté přijeli pouze v deseti se značně slátanou sestavou a celé utkání se hrálo v poklidném tempu na jednu branku. Naši od začátku sázeli jednu branku za druhou a bez nejmenší komplikace až na malé extempore při brance hostů.Takže již jenom výčet branek:

2.min. - První velkou šanci po Šubinově centru Keller ještě nevyužil, Poláčkův již dorazil podél brankáře do sítě - 1:0

5.min. - TK Poláčka doprostřed branky zapadla pod břevno špatně postaveného brankáře - 2:0

12.min. - Kolmice vzduchem na Tučka, ten placírkou přistrčil na Kellera před prázdnou branku a dorážka rovněž ze vzduchu - 3:0

20.min. - Zbytečná malá domů Pavla D., Táborský si počkal na dobíhajícího útočníka a chtěl ho obalamutit kličkou. A byla z toho blamáž - 1:3

22.min. - Přihrávka do vápna na Kellera, ten z otočky našel Petra D. a jeho skákavou šmudlu ještě dorazil do prázdné branky. Po svém hattricku se přesunul na místo stopera - 4:1

23.min. - Petr D. sám na brankáře po přihrávce Stehlíka - 5:1

27.min. - Další kolmice na Tučka, naražení se Šubínem a do prázdné branky - 6:1

33.min. - Oba útočníci nespurtovali celou obranu a postupovali sami na brankáře. PetrD na Šubína - 7:1

43.min. - Šubín překvapil ve vápně svého strážce zpětnou přihrávkou a po pádu přes nohy první penalta. Poláček ne zrovna přesvědčivě, ale přece - 8.1

54.min. - Druhá penalta po faulu na Šubína, Poláček opět nepřesvědčivě, brankář si i sáhl na míč, přesto - 9:1

60.min. - Po několika pokusech centrů z křídla se ujal ten PetraD na Šubína. Střelec zachoval klid a podél brankáře - 10:1

68.min. - Tučkova kolmice na Šubína, nekompromisní bomba do šibenice - 11:1

81.min. - čtvrtý gól Šubína a čistý hattrick - po nastřeleném břevnu vracel do branky - 12:1

Velice velmi snadné vítězství. Příští týden ve Vinařicích to tak snadné nebude. Ale při současné formě, pokud hráči vydají ze sebe vše jako v Lidicích, by ani tato překážka neměla být nepřekonatelná.

Táborský - Pavel Donoval - Poláček, Řezáč, M. Kořínek - Rejdík, Keller, Stehlík, Tuček - Petr Donoval, Šubín

Střídání: 45.min. Dlouhý a Krejcar za Táborského a Pavla D.