3. kolo: SK Stehelčeves - Unhošť 1:1

05.09.2009

Unhošť přijela k utkání 3.kola s mladým ambiciózním celkem a i přez naší úvodní šanci (Pavel D. trefil pouze bránícího hráče) byl soupeř lepším týmem a překvapivě snadno se dostával do šancí. Naštěstí máme v brance výborného Chrustka na kterém si postupně vylámali zuby unhošťští plejeři. Velkou šanci měli v 6.min. kdy po sérii rohů vlítl útočník do malého vápna a brankář reflexivně vyrazil. Ovšem šance se střídali na obou stranách. V 10.min. trefil bombou břevno Petr D., v 15.min. pronikl rozeběhlý útočník poněkud statickou obranou - Chrustek včas vyběhl. Hned z protiútoku T. Kořínek opět při střele nešetřil silou a přestřelil. Ve 20.min se opět blýskl Chrustek, naopak v29.min propadl Trník, když se nejprve pěkně vyhnul vybíhajícímu brankáři, aby po té netrefil prázdnou branku. To jsme již přebírali iniciativu my. Ve 34.min Pavel D. ještě mířil nad, těsně před koncem však jeho bratr nejprve pravačkou trefil obránce a odražený míč uklidil levou do brány - 1:0.
Bohužel do druhého poločasu lépe vstoupili hosté a my jsme jim to značně ulehčili nepřesnými přhrávkami a nevynucenými chybami. Po jedné z nich hned ve 48.min přehlavičkoval útočník Kellera a snadno překonal vybíhajícího brankáře - 1:1.
S dalšími šancemi si však již poradil Chrustek. Předvedl několik fantastických zákroků. Tři nejzdařilejší byly v 54.min. kdy házenkářským zákrokem vykopl polovysokou střelu z 10metrů, v 70.min. vyškrábl na roh pěkně zakroucenou střelu, krerá směřovala do vinglu a v 89.min. zkrotil skákavou střelu z TK.
Největší rozruch přinesla 68.min. Hosté zahrávali nepřímý kop, který sice skončil v síti, jelikož ho však nikdo netečoval, rozhodčí Dvořák gól správně neuznal.
Když ani naše šance (v 68.min Havlát a v 73. Skořepa) nepřinesly změnu skóre skončilo utkání, hlavně díky Chrustkovi nerozhodně.
Zápas se určitě divákům líbil (unhošťským více). Útočná hra obou celků přinesla množství šancí na obou stranách a zápas měl spád od začátku až do konce. Hlavní rozíl mezi soupeři byl v tom, že zatímco šance hostů likvidoval náš brankář, naše šance jsme zahazovali sami. V podstatě se dá říci, že až na gólovou střelu jsme netrefili soupeřovu branku.
SESTAVA: Chrustek - Keller - Poláček, T.Kořínek, Zeman - Tuček, ,Pavel D., Stehlík, Havlát - Trník, Petr D.
Střídání: 60.min Skořepa za Trníka