Co nás čeká

04.02.2022

Bohužel musím začít špatnou zprávou. Vzhledem k epidemiologické situaci se výbor rozhodl zrušit ples v původně pláno-vaném termínu. Vládní nařízení nám to sice přímo neukládá, podmínky pro uskutečnění akce by však z plesu udělaly prodělečnou záležitost. Rozhodli jsme se proto přeložit ples na hodně nezvyklou dobu - na 1.10. 2022.
Naštěstí nám vládní opatření nezakazují to - pro klub nejdůležitější - a sice sportovní činnost, takže se můžeme připravovat na jarní část sezóny. Do příprav se již zapojily všechny naše týmy, se kterými bych Vás chtěl dnes seznámit.
Začneme nejmenšími, naší fotbalovou školičkou. Tu vede dvojice trenérů Karen Dolejší a Lukáš Vosláček. Úkolem této kategorie je naučit děti sportovat, seznámit se
s míčem a poznat kolektiv.
Ti větší se zapojují do tréninku přípravek, kterou vede Petr Horák
a tam si již můžou vyzkoušet své fotbalové dovednosti i proti soupeřům z okolních vesnic. Ti nej-zdatnější se účastní mistrovských klání v kategorii starších přípravek.Fotbalově o poznání dál již je mužstvo mladších žáků. Hrají spolu fotbal již několik let a přestože v této kategorii nastupují i děti věkem z přípravek, ve své soutěži se rozhodně neztrácí a jsou velkou nadějí pro příští rok, protože ve stejném složení budou ještě v této kategorii hrát pod vedením trenérů Pavla Hafenrichtera a Jana Krejcara.
O mužstvu dorostu jsem psal již v minulém zpravodaji, trenérovi Laďovi Kozákovi pomáhá jako vedoucí mužstva Dana Dobešová.
Ř ada dorostenců se již zapojuje do přípravy s A-mužstvem, které začalo přípravu tradičním soustředěním pod vedením Pavla Procházky. Áčko slibuje útok na historický úspěch - postup do okresního přeboru. Pokud vyjdou dva rozjednané přestupy a klíčovým hráčům bude sloužit zdraví, je to cíl reálný.
A závěrem informace o chystané akci k našemu 100letému jubileu. Přípravy jsou v plném proudu, ve sportovní části se představí všechny naše týmy od nejmenších po nejstarší, naše legendy stehelčevského fotbalu, pro které je nachystán hodně zajímavý soupeř, Áčko se střetne s All stars teamem, ve kterém se představí bývalí hráči především z pražských ligových klubů.
V kulturní části nám zahrají kapely Dóóóst dobrý a Los Hospodos
a na večerní zábavě s tombolou známá skupina Patex. Pro nejmenší připravujeme soutěže
a atrakce
a pro příchozí budou k dispozici kalendáře, brožurky
a upomínkové předměty.
Celou akci samozřejmě neufinancujeme z vlastního rozpočtu, vedle obce se nám již podařilo sehnat několik sponzorů, se kterými vás seznámíme v příštím vydání zpravodaje. Další sponzory sháníme, pokud byste Vy či Vaše společnost chtěli finančně nebo sponzorským darem do tomboly přispět, budeme rádi.

Případné finanční dary, za které moc děkujeme, zasílejte na náš účet 222622438/0300 s VS 25062022 a označením pro příjemce 100 let.
Vratislav Kaválek, předseda SK Stehelčeves