Vážení přátelé, příznivci fotbalu

04.06.2022

Vážení přátelé, příznivci fotbalu, drazí sponzoři a mediální partneři našich oslav 100 let!

ANO! Náš sportovní klub v letošním roce 2022 slaví významné jubileum. Již několik měsíců avizujeme a snažíme se při každé možné příležitosti informovat a odkrývat, co vás čeká na našich oslavách, které pořádáme v sobotu 25. 6. 2022. 100 let od vzniku prvního fotbalového klubu v obci uteklo jako voda.

Pro veřejnost jsme připravili den plný sportovních zážitků spojených s kulturním vyžitím nejen pro dospě- lé, ale i naše děti. Pro děti jsme na- chystali spoustu zábavných atrakcí, pro dospělé krom podívané na fotbalová utkání, pořádáme tombolu se zajímavými cenami, a to vše za doprovodu příjemné hudby, kdy celý den zakončí kapela PATEX. Určitě nebude chybět chutné jídlo a pití, možnost zakoupení prezentů, ale i se- známení s naší historií i současností. K této příležitosti budeme vydávat brožuru - výroční almanach, kde chceme zachytit celých 100 let naší historie.

To vše se nám daří připravit nejen díky celéřadědobrovolných funkcionářů, dalších členů a nadšenců, kteří pro fotbal doslova žij í, ale i díky sponzorům, kterým bychom tímto rádi poděkovali za finanční dary, bez kterých by nebylo možné mít tak krásný a bohatý program!

Děkujeme:

Obec Stehelčeves, Tomáš Horský, JKsound.CZ, Raskwer s.r.o.,

Filtr Pro s.r.o., Na Plátně.cz, Anglický Resort s.r.o., KMITEX s.r.o.,

NKT s.r.o., Pavel Rejdík, MyerStav s.r.o.,

Dobrá zahrada s.r.o.,

Marek Furthner

Děkujeme i za dary do hlavní tomboly:

Filtr Pro s.r.o., Bára Kolorosová, Řeznictví Shon - Pražanka,

KMITEX s.r.o., Lucie Zalabáková, Zoopark Zájezd o.p.s.,

Wine & Deli,

Eso market - KOLONIÁL Růža

Poděkování patří také paní starostce a obci Buštěhrad, odkud nám na oslavy zapůjčí obecní mobiliář v podobě pivních setů. Nemalé poděkování si také právem zaslouží naše paní kronikářka Jaroslava Štancová, která připravila mnoho zásadních podkladů pro vznikající výroční almanach a v neposlední řadě také mediálním partnerům Kladenský deník a Rádiu Relax.

Děkujeme i všem sportovcům, trenérům a realizačnímu týmu oslav, díky vám všem je možné je uspořádat a oslavovat!

Program najdete nejen pod QR kódem na našich plakátech, které můžete potkat na vývěskách v obci, ale i na našich stránkách www.skstehelceves.cz

Budeme se moc těšit, pokud s námi toto jubileum oslavíte a v červnu se potkáme na HŘIŠTI !

Marcela Rytířová za realizační tým oslav 100 let SK Stehelčeves